وب سایت مقام
            معظم رهبری
وب سایت ریاست جمهوری
پورتال مردم
استانداری کردستان
سازمان ثبت احوال کشور

تشکیل دومین جلسه شورای ثبت احوال بخش نمشیر در 1397/9/19

یکشنبه 25 آذر 1397
بخشدار محترم ضمن تقدیر و تشکر از کارمندان ثبت احوال بخش بر همکاری هر چه بیشتر با ثبت احوال تأکید نمودند . و برادر محمدی پور رئیس ثبت احوال هم آمار مقایسه ای وقایع چهارگانه در نه ماهه اول 96-97 را ارائه و روز ملی ثبت احوال را تبریک و چگونگی تأسیس تاکنون را شرح دادند و با پیشنهادات امام جمعه و جماعت شهر کانی سور و دیگر اعضائجلسه در ساعت 10 به پایان رسید.

بازدید مدیر کل

شنبه 29 اردیبهشت 1397
بازدید مدیر کل محترم به همراه معاونت انفورماتیک استان از اداره ثبت احوال بخش نمشیردر مورخه 1397/2/26 . آقای صومی در این دیدار به بررسی کمبودها و مشکلات آن اداره علی الخصوص وضعیت ساختمان ثبت احوال پرداختند و اعلام نمودند برای ساختمان باید فکری اساسی نمود. همچنین مدیر کل محترم با آقای محمدی بخشدار محترم بخش نمشیر نیز دیدار و با بیان سخنانی در رابطه با وضعیت ثبت احوال نمشیر خواستار تعامل هر چه بیشتر ادارات بخصوص فرمانداری و بخشدارمحترم با ثبت احوال شدند.

برگزاری جلسه شورای ثبت احوال

یکشنبه 3 دی 1396
دومین جلسه شورای ثبت احوال بخش نمشیر، روز چهار شنبه مورخه 29/9/1396 در سالن اجتماعات بخشداری به ریاست بخشدار محترم بخش آقای اسماعیل محمدی و با دستور کار پیگیری مصوبات جلسه قبل و نیز روز ملی ثبت احوال (3/10/1396) با تلاوتی چند از کلام اله مجید شروع شد. ابتدا بخشدار محترم ضمن خیر مقدم و تشکر از حاضرین در جلسه و نیز معرفی فرماندهی انتظامی زرواو، روز ملی ثبت احوال را تبریک و از چگونگی اثر گذاری آمار بروز ثبت احوال در برنامه ریزیهای کوتاه مدت و بلند مدت دولت، سخنان مبسوطی ارائه نمودند، آنگاه رئیس ثبت احوال بخش آقای محمدی پور ضمن ارائه و مقایسه گزارشی از چگونگی عملکرد آن اداره در نه ماهه سال 1395-1396، شمه ای در مورد روابط و تعامل با دیگر ادارات بخصوص همیاران ثبتی ( دهیاران، شوراها، بهورزان، خانه های بهداشت و نیروی انتظامی) صحبت و تشویق و ترغیب مردم جهت ثبت نام کارت هوشمند ملی را از همه خواستار شدند و از زحمات همه تشکر و قدردانی نمودند. در ادامه آقای علوی فرمانده جدید پاسگاه انتظامی زرواو هم در بیان سخنان خود، همکاری و تعامل با مردم و همکاران را در جهت تسهیل کار مردم اعلام نمودند. جلسه ساعت 10 با صلوات بر حضرت محمد (ص) و آل محمد خاتمه یافت.

سالروز ملی ثبت احوال

یکشنبه 3 دی 1396

سوم دی روز ملی ثبت احوال

شنبه 9 دی 1391
رئیس اداره ثبت احوال نمشیر آقای رئوف محمدی پور با شرکت در نماز جمعه شهر کانی سور طی سخنانی از دستاوردهای ثبت احوال وبرنامه های در دست اقدام ، آرشیو الکترونیک ، کارت هوشمند ملی ونیز از چگونگی تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به آنها سخن گفت واز تعامل دیگر ادارات و شبکه اعلام تشکر و قدر دانی بعمل آوردند/.

تشکیل دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی درسالن اجتماعات فرمانداری بانه

یکشنبه 23 مهر 1391
ابتدا آقای فلاحی سرپرست فرمانداری بانه ضمن عرض خیر مقدم در ارتباط با ثبت وقایع حیاتی سخنانی ایراد آنگاه رئیس ثبت احوال بانه سخنان مبسوطی در ارتباط با پایین بودن نرخ رشد جمعیت وآسیب شناسی آن ، همچنین ثبت بموع ولادت و وفات و ....ایرادنمودند ، سپس ریس ثبت احوال نمشیر به چگونگی ثبت ولادت و وفات وتعامل با بخشهای در گیر باآن اشاره ، شهردار بانه هم در رابطه با عواملی که سبب تاخیر در راه اندازی غسالخانه بانه شده صحبت وراهکار آن را مطرح نمودندوبا تصویب مصوبات زیر جلسه خاتمه یافت: 1-تشویق مردم به ازدواج وافزایش ولادت ،توسط امامان جمعه وجماعت 2-تشکیل جلسه با عوامل ودست اندرکاران درگیر با ایجاد غسالخانه از جمله شورای روحانیت 3- تعامل با دست اندرکاران ثبت وقایع حیاتی جهت ثبت به موقع و........

دومین هما یش منطقه ای غرب کشور در استان کرمانشاه ، شهرستان صحنه

دو شنبه 20 شهریور 1391
ریاست محترم سازمان هدف از همایش را آموزش توجیهی در ارتباط با برنامه های راهبردی سازمان دانست ودر اهداف کلان به ؛ ایجاد نظام جامع شناسایی ایرانیان ،سرعت ، دقت ، سهولت در ارائه خدمت به مردم ، ایجاد سازمان الکترونیک و مکانیزه نمودن آن اشاره نمودند/.

تشکیل جلسه شورای اداری در شهر کانی سور

دو شنبه 20 شهریور 1391
آقای بهرامی بخشدار محترم بر همکاری وتعامل دستگاهها با همدیگر تاکید نمودند. رئیس ثبت احوال هم در سخنانی با اشاره به طرح پوشش وشورا ی هماهنگی از دهیارا ن بعنوان یاوران طرح تشکر وقدر دانی نمودند/.

سخنان مدیر کل ثبت احوال استان درهمایش

جمعه 5 خرداد 1391
مدیریت محترم؛ با توجه به نقش و وظایف ثبت احوال وجایگاه حاکمیتی ان سازمان ، که باعث تحکیم وعزت نظام اسلامی است ،از همه کارکنان ثبت احوال درخواست نمودند که با کمک وهمدلی ، در راه رسیدن به اهداف سازما ن در سال 91 گام بردارندو همچون گذشته خدمتگزار راستین مردم باشند ودر خاتمه ، با سخنان معاونین محترم و جلسه پرسش وپاسخ و ارائه راهکارها ، همایش خاتمه پذیرفت .

سخنان فرماندار محترم بانه در همایش روسای ادارات ثبت احوال کردستان

جمعه 5 خرداد 1391
فرماندار گرامی در سخنان خود ازکارکنان ثبت احوال بعنوان سربازان گمنام نظام نام بردند واعلام فرمودند در شهرهای مرزی ما که تهدیدها بیشتر است، باید انها را با اسیب شناسی وکار زیادتر به فرصتها تبدیل وبه نقش اساسی ثبت احوال در دولت الکترونیک که مبنای آن ، کد ملی افراداست اشاره ودر زمینه های آگاهی دادن به مردم وفرهنگ نام گذاری ،راهکارهایی ارائه نمودند سپس با یادآوری گرامی داشت 3 خرداد روز آزاد سازی خرمشهر،و درود وصلوات به روح ملکوتی امام شهدا و شهدای سرفراز ایران اسلامی ودعای طول عمر با عزت برای رهبر معظم انقلاب اسلامی ، به سخنان خود خاتمه دادند.

سخنان نماینده محترم مجلس خبرگان رهبری در استان وامام جمعه شهرسان بانه

جمعه 5 خرداد 1391
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیاناتی مبسوط از کار ثبت احوال ونیز برخورد خوب کارکنان این اداره ، از آن بعنوان یک اداره واقعا" استاندارد ومردمی نام بردند و باتشکر از همکاران ثبت احوال سخنان خود را با حدیثی نبوی خاتمه دادند/.

همایش روسای ادارات ثبت احوال استان کردستان در شهرستان بانه

جمعه 5 خرداد 1391
ابتدا جلسه با تلاوتی چند ازکلام الله مجید مزین وسپس آقای صادقی رئیس ثبت احوال شهرستان بانه ، ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه از کمکها ی ،حاج آقا منصوری فرماندار محبوب ، امام جمعه (حاج ماموستا خدایی) ، بخشداران واعضای شبکه اعلام ،پوشش ثبت وقایع حیاتی شهرستان بانه تشکر و قدردانی نمودند/.

دیدار مدیر کل ثبت احوال کردستان با بخشدار بخش نمشیر

شنبه 30 اردیبهشت 1391
در این دیدار مدیر کل محترم با ایراد سخنانی در ارتباط با جایگاه ثبت احوال در نظام جمهوری اسلامی ، بعنوان یک ادار ه مهم در رابطه با هویت افراد، ثبت وقایع حیاتی و......لزوم همکاری با ثبت احوال وبالعکس را اعلام و بخشدار هم ضمن تشکر از خدمات همکاران ثبت احوال بخش نمشیروحتی زحماتی که در ارتباط با انتخابات اسفند ماه نموده اند، تلاش در جهت کمکهای هر چه بیشتر به ثبت احوال را اعلام نمودند/.

بازدیدمدیریت محترم اداره کل ثبت احوال کردستان وهمراهان

شنبه 30 اردیبهشت 1391
مدیرکل ومعاون انفورماتیک ورئیس حراست استان در این بازدید ضمن برسی اسنا د، ثبت اعلا میه ها ،چگونگی صدور شناسنامه های نوزاد وتعویض بالای پانزده سال وصحبت با همکاران نکات لازم را یاد آوری ونیز از زحمات کارمندان تشکر نمودند/.

خداوند متعال میفرماید:(( روزه برای من است،وخودم جزای آن را میدهم ))

دو شنبه 10 مرداد 1390
خداوند متعال میفرماید:(( روزه برای من است،وخودم جزای آن را میدهم )) آغازماه مبارک رمضان، ماه میهمانی خدا برعموم مسلمانان جهان به خصوص هم وطنان روزه دار مبارکباد. قبولی طاعات وعبادات عزیزان را ازدرگاه ذات احدیت خواستاریم. روابط عمومی ثبت احوال بخش نمشیر